Śląskie Centrum Podologii

Zespół Śląskiego Centrum Podologiito doświadczeni specjaliści, którzy pomogą utrzymać stopy w stanie zdrowia. Naszym podstawowym zadaniem jest profilaktyka poprzez wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz kontrola nad wszelkimi zmianami, które pojawiają się na stopach. W przypadku, gdy sama pielęgnacja okazuje się niewystarczająca, posługując się swoją wiedzą i umiejętnościami, wykonujemy nieinwazyjne zabiegi i terapie służące niesieniu ulgi w bolesnych procesach chorobowych.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w oparciu o głęboką wiedzę i doświadczenie, którym dzielimy się podczas licznych szkoleń, praktyk i konferencji, w których uczestniczymy.

Zielska Elżbieta

mgr Elżbieta Zielska

Magister Kosmetologii oraz specjalista podolog. Właścicielka Śląskiego Centrum Podologii. Współzałożycielka zespołu szkoleniowego PodoEdukacja. Organizatorka oraz wykładowca licznych szkoleń i konferencji związanych z podologią.

Konior Hanna

spec Hanna Konior

Absolwentka Akademii Podologii w Katowicach, specjalista podolog. Pracownik Śląskiego Centrum Podologii.

Korona Katarzyna

mgr Katarzyna Korona

Magister Kosmetologii oraz specjalista podolog. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Pracownik Śląskiego Centrum Podologii.

Wypych Aleksandra

spec Aleksandra Wypych

Absolwentka Bytomskiego Medyka, specjalista podolog. Pracownik Śląskiego Centrum Podologii.

Nawała Małgorzata

spec Małgorzata Nawała

Specjalista podolog. Właścicielka Śląskiego Centrum Podologii filia Chorzów. Organizatorka szkoleń oraz praktyk podologicznych w Chorzowie.